E-parads.lv - CrediWeb® sadaļa privātpersonām

Informācija un iespējas

E-parads.lv nodrošina iespēju saņemt tiešsaistē informāciju par saviem un savu uzņēmumu parādiem: parāda summu, kreditoru, piedziņas lietas statusu, maksājumu rekvizītus, ka arī papildus informāciju par parādu un saņemt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Izmantojot portāla iespējas, Jūs varēsiet sazināties ar SIA Creditreform Latvijā specialistu, nosūtīt ziņojumus, maksājuma uzdevumus un citus dokumentus.

Portāla lietošana

Portāla lietošana ir bezmaksas. Lai piekļūtu saviem datiem ir nepieciešams reģistrēties izmantojot vienu no norādītajām internetbankām. Autorizācija tiek veikta tikai vienu reizi un tiek izmantota, lai garantētu drošu piekļuvi un Jūsu datu aizsardzību.

Papildus iespējas

Reģistrējoties Jums ir iespēja divu nedēļu laikā izmantot arī citus CrediWeb® informācijas produktus bez maksas. Pārējos informācijas produktus ir iespējams saņemt, izmantojot lapas augšējā labajā stūrī norādīto linku vai www.crediweb.lv.

Visiem reģistrētiem lietotājiem arī pēc izmēģinājuma perioda bez maksas un bez ierobežojuma ir pieejama īsa izziņa, kas ietver informāciju par uzņēmumu, tā reģistrācijas datus, amatpersonas un dalībniekus.